Kategorie: Wszystkie | Biżuteria | ślub; dieta
RSS
czwartek, 23 czerwca 2011
bransoletki

tylko dwie, ale się wczoraj z nimi namęczyłam. Samouczekmorska

i mój faworyt

anielska

Bransoletki wykonane ze sznurka woskowanego z posrebrzanymi elementami plys masa perłowa (niebieska) i szkło weneckie(anielska)

środa, 22 czerwca 2011
candy candy

zapisałam się

http://3.bp.blogspot.com/-lO-ilZ9RgwM/TgEXTsgxQDI/AAAAAAAAB8o/rV4i0UzaCdQ/s1600/candy.jpg

http://pasiakowa.blogspot.com/2011/06/wakacyjne-cukierki.html

poniedziałek, 20 czerwca 2011
ale zaniedbałam

wiadomo piękna pogoda i się nic nie chce. Zamówienia w sumie w ostatniej chwili robię, że i na fotografowanie mało czasu mi zostaje. Ostatnio zamówienia miałam tego typu:

fioletowa mgiełka

fioletowa mgiełka kolczyki

a dokładniej w czerwonym kolorze, ale takie same kryształki ta sama technika. A że strasznie mi się spodobał komplet to i sobie zrobiłam w fioletach. Co o tym myślicie?

Jak sobie zrobiłam w fioletach, to na imprezce Dorotka wypatrzyła i zamówiła sobie u mnie bransoletkę. Tylko niebiesko-zieloną i więcej koralików i mniej błyszczące. Więc wyszło tak:

nad morzem 2011

wykorzystałam koraliki szklane gładkie bez szlifu. No i mi też się spodobało, ale czytając gdzieś na blogu, że modne w sezonie są połączenia fiolet+pomarańcz+zieleń wyszło tak

sezonowe

sezonowe2

sezonowa b

ale że Uli się spodobało to już nie mam soczystego kompletu za to mam jeszcze zamówienie na naszyjnik. Ale muszę poczekać do dnia jałmużny (czyt. wypłaty) żeby elementy pozamawiać. I chyba powtórzę sobie morską bransoletkę + dorobię kolczyki jak nad morze będę jechać się urlopować ;)